PRACOWNIA
FLORYSTYCZNA
PARVIFLORA
2008 - 2019
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Święta, święta...

W naszej pracowni florystycznej powstają dekoracje na każdą okazję.

Przedświąteczny czas spędzamy głównie na  tworzeniu niepowtarzalnych stroików, które nadają odświętny charakter każdemu wnętrzu.

Kiedy najlepiej zamówić u nas dekorację świąteczną? Jak najwcześniej! A przynajmniej na około 2-3 tygodnie przed świętami. Dlaczego? Z doświadczenia wiemy, że składacie Państwo mnóstwo zamówień na wianki, girlandy i inne dekoracje, z czego bardzo się cieszymy, ale jesteśmy tylko dwie, mamy tylko 2 pary rąk a doba za nic w świecie nie chce być dłuższa niż jest - więc żeby ze wszystkim zdążyć - zaczynamy przedświąteczne projekty już na około 2 miesiące przed świętami, czyli tuż po Wszystkich Świętych i tuż po Walentynkach.

Jak można zamówić świąteczny stroik w PARVIFLORZE? Wystarczy zadzwonić na jeden z podanych numerów telefonu: 533-576-369 lub 535-443-221, lub napisać wiadomość na adres: biuro@parviflora.pl Zapraszamy również bezpośrednio do naszej pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15.

Gdzie można odebrać od nas zamówioną dekorację świąteczną? W naszej pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15. Istnieje też możliwość dowozu dekoracji we wskazane miejsce - za dodatkową opłatą.

A co z rozliczeniem? Preferujemy wpłaty na nasze konto bankowe; wpłacana kwota może być zaliczką w wysokości 60% umówionej ceny dekoracji (wówczas pozostałe 40% zostaje uregulowane w momencie przekazania bukietu) lub może stanowić 100% ceny.

Dane do przelewu w zakładce KONTAKT.


BOŻE NARODZENIE

WIELKANOC


Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.