PRACOWNIA
FLORYSTYCZNA
PARVIFLORA
2008 - 2019
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Święta, święta...

W mojej pracowni florystycznej powstają dekoracje na każdą okazję.

Przedświąteczny czas spędzam głównie na  tworzeniu niepowtarzalnych stroików, które nadają odświętny charakter każdemu wnętrzu.

Kiedy najlepiej zamówić dekorację świąteczną? Jak najwcześniej! A przynajmniej na około 2-3 tygodnie przed świętami. Dlaczego? Z doświadczenia wiem, że składacie Państwo mnóstwo zamówień na wianki, girlandy i inne dekoracje, z czego bardzo się cieszę, ale jesteśmy tylko jedna, mamy tylko jedną parę rąk, a doba za nic w świecie nie chce być dłuższa niż jest - więc żeby ze wszystkim zdążyć - zaczynam przedświąteczne projekty już na około 2 miesiące przed świętami, czyli tuż po Wszystkich Świętych i tuż po Walentynkach.

Jak można zamówić świąteczny stroik w PARVIFLORZE? Wystarczy zadzwonić na numer telefonu: 533-576-369, lub napisać wiadomość na adres: biuro@parviflora.pl Zapraszam również bezpośrednio do naszej pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15.

Gdzie można odebrać zamówioną dekorację świąteczną? W pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15. Istnieje też możliwość dowozu dekoracji we wskazane miejsce - za dodatkową opłatą.

A co z rozliczeniem? Preferuję wpłaty na  konto bankowe; wpłacana kwota może być zadatkiem w wysokości 60% umówionej ceny bukietu (wówczas pozostałe 40% zostaje uregulowane w momencie przekazania bukieciku lub wcześniej) lub może stanowić 100% ceny.

Dane do przelewu w zakładce KONTAKT.

 

BOŻE NARODZENIE

WIELKANOCWarning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in /templates/page.php on line 28

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.