PRACOWNIA
FLORYSTYCZNA
PARVIFLORA
2008 - 2019
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Pudełka kwiatowe Flower Box

Kwiaty zapakowane na prezent? Kwiatowe pudełka - to strzał w dziesiątkę! Ostatnio bardzo modne Flower Boxy - PARVIFLORA proponowała już od dawna :)

Kwiaty można układać w przeróżnych naczyniach - szklanych, ceramicznych, drewnianych, metalowych, a także w kartonowych - czyli w papierowych pudełkach. Bez obaw - stosuje się pewne zabiegi, by pudełka nie przesiąkały wodą, w której umieszczone są kwiaty.

Kiedy najpóźniej zamówić pudełko kwiatowe? Przynajmniej 3-4 dni wcześniej, ponieważ nie prowadzę stałej sprzedaży kwiatów, nie mam też dużego magazynu, w którym mogłabym gromadzić wszelkiego rodzaju i rozmiaru pudła, pudełka, pudełeczka- zarówno jedne jak i drugie - sprowadzam i dopasowuję indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Jak można zamówić pudełko kwiatowe w PARVIFLORZE? Wystarczy zadzwonić na numer telefonu: 533-576-369, lub napisać wiadomość na adres: biuro@parviflora.pl Zapraszam również bezpośrednio do pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15.

Gdzie można odebrać zamówione pudełko kwiatowe? W pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15. Istnieje też możliwość dowozu pudełka we wskazane miejsce - za dodatkową opłatą.

A co z rozliczeniem? Preferuję wpłaty na konto bankowe; wpłacana kwota może być zadatkiem w wysokości 60% umówionej ceny pudełka (wówczas pozostałe 40% zostaje uregulowane w momencie przekazania pudełka lub wcześniej), lub może stanowić 100% ceny.

Dane do przelewu w zakładce KONTAKT.

Przykładowe realizacje:


Pudełko pełne kwiatówPudełko pełne kwiatówPudełko pełne kwiatówPudełko pełne róż...

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.