PRACOWNIA
FLORYSTYCZNA
PARVIFLORA
2008 - 2019
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Parviflora

Kwiaty towarzyszą ludziom przez całe życie; są obecne w chwilach radosnych i w chwilach pełnych smutku.
Często są słowem, które trudno wypowiedzieć - wyrażają miłość, szacunek, wrażliwość i oddanie.

Kwiaty są moją pasją i narzędziem w moich rękach, dzięki któremu wyrażam siebie tworząc niepowtarzalne i wyjątkowe kompozycje florystyczne.

Dokładam wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom; nie boję się nowych wyzwań, często sięgam po nowatorskie rozwiązania a jednocześnie nie stronię od zawsze modnej klasyki.


Zapraszam Państwa do mojej wyjątkowej pracowni florystycznej  PARVIFLORA, gdzie proponuję swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie zbierane od dekady, dając jednocześnie gwarancję zadowolenia z usług.

Adres: Łódź, Wschodnia 15


Godziny otwarcia: 10:00 - 16:00 (pn-pt), 10:00 - 14:00 (sb) 
Jednak zanim mnie odwiedzisz - zadzwoń, ponieważ często wychodzę na spotkania z Klientami lub do pracy twórczej w inne miejsce.

Numer telefonu: 533-576-369

 

W sezonie ślubnym (czerwiec-październik) - Pracownia w soboty i poniedziałki jest nieczynna. W soboty pracuję dla Par Młodych, w poniedziałki odpoczywam.Magda Lasocka, florystkaMagda Lasocka

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.