PARVIFLORA
PORTFOLIO FLORYSTYCZNE
M. Lasockiej
2008 - 2023
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Kino Kobiet listopad

Kino Kobiet

Drogie Panie - macie już jakieś plany na wieczór 18 listopada? Nie? To fantastycznie się składa!

Proponujemy porwać Was do Sukcesji, do Helios na seans "Listy do M. 2" w ramach Kina Kobiet - więcej szczegółów na www.helios.pl.

My też tam będziemy, spotkajmy się, mamy dla Was kilka niespodzianek!

Jedną z nich jest Konkurs, w którym do wygrania będzie stroik na stół wigilijny. Wystarczy napisać swój List do M. :) Regulamin Konkursu poniżej:

1.    W niniejszym konkursie może wziąć udział każda Uczestniczka Kina Kobiet
2.    Konkurs trwa od godziny 16:00 do 19:00, 18 listopada 2015r w gmachu galerii handlowej Sukcesja w Łodzi, w kinie Helios, podczas spotkania przed seansem „Listy do M. 2”
3.    Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 23 listopada 2015r, a jego wyniki zostaną ogłoszone dnia 24 listopada 2015r
4.    Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Pracowni Florystycznej PARVIFLORA w zakładce Wydarzenia, oraz na fanpage’u na Faceboku
5.    Uczestniczki Konkursu mają za zadanie napisać na odwrocie Kuponu Konkursowego dostępnego na stoisku Pracowni Florystycznej PARVIFLORA – swój krótki „List do M.”
6.    Uczestniczki Konkursu powinny wypełnić czytelnie swój Kupon Konkursowy podając swoje imię, nazwisko, datę urodzin i imienin, swój numer telefonu i adres e-mail
7.    Autorka najciekawszego (wg załogi Pracowni Florystycznej PARVIFLORA) „Listu do M.” otrzyma nagrodę w postaci stroika na stół wigilijny (dzień odbioru i kolorystyka – do uzgodnienia)
8.    Zwyciężczyni Konkursu zostanie powiadomiona o wygranej drogą telefoniczną (SMS), oraz drogą e-mailową

Ponadto przygotowałyśmy kilka upominków, które będą do zdobycia w konkursach kina Helios. Aby zdobyć któryś z nich - podpowiadamy - warto ubrać czerwoną sukienkę ;)

Do zobaczenia!

 

*******

Mamy wyniki naszego Konkursu związanego z Kinem Kobiet - List do M., który urzekł nas najbardziej brzmi:

"Drogi Mikołaju! W tym roku mój Brat organizuje Wigilię! Boję się, że nie będzie co jeść. Boję się, że nie uda mu się stworzyć wystroju, który oddałby magię Świąt. A magia tych Świąt będzie wielka, bo przy stole spotkają się dwie zupełnie obce sobie rodziny. Tak jest! Mój brat zaprosił swoją dziewczynę wraz z rodziną, oprócz tego będą 3 psy i kot... To wszystko na powierzchni 30m kw.Oprócz tego zaprosił również kolegę, który nie ma gdzie spędzić Świąt. Drogi Mikołaju, cieszę się, że mam tak cudowną rodzinę, że wiem, że pomimo tego wszystkiego damy radę i na pewno będziemy się świetnie bawić!! P.S. Na gwiazdkę chciałabym dostać świecznik."

a jego autorką jest Pani Anna K., której serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór stroika świątecznego (szczegóły: mail i SMS).

Mamy nadzieję, że stroik od PARVIFLORY umili Pani Rodzinie wspólne magiczne chwile spędzone przy świątecznym stole!

Ponadto, nie mogłyśmy odrzucić jeszcze dwóch Listów do M. - a ich autorki, Panią Joannę S. i Panią Katarzynę D. postanowiłyśmy wyróżnić i obdarować sympatycznym upominkiem.

Po odbiór nagród zapraszamy do naszej Pracowni, na Wschodnią 15 w godzinach otwarcia.

Serdeczności!


Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.