PRACOWNIA
FLORYSTYCZNA
PARVIFLORA
2008 - 2019
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Florystyka ślubna

f_s

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu! Dlatego dokładamy wszelkich starań, by Wasz Dzień był wyjątkowy dzięki kwiatom i innym dekoracjom ślubnym.

Kiedy najlepiej zamówić u nas kwiaty do ślubu? Przynajmniej 2 miesiące przed planowaną ceremonią lub jeszcze wcześniej (a zwłaszcza, jeśli termin jest "chodliwy", w popularnym miesiącu sezonu ślubnego), ponieważ musimy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące realizacji tego zamówienia, musimy mieć czas na ewentualne dyskusje, zmiany etc. Na 2 tygodnie przed ślubem musimy mieć wszystko dopięte niemal na ostatni guzik.

Oczywiście, jeśli mają Państwo mniej czasu niż zakładany wyżej - również zapraszamy - postaramy się dołożyć wszelkich starań, by w trybie przyspieszonym sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jak można zamówić kwiaty do ślubu w PARVIFLORZE? Wystarczy zadzwonić na jeden z podanych numerów telefonu: 533-576-369 lub 535-443-221, lub napisać wiadomość na adres: biuro@parviflora.pl Zapraszamy również bezpośrednio do naszej pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15.

Gdzie można odebrać od nas zamówione kwiaty do ślubu? W naszej pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15. Istnieje też możliwość dowozu bukietu we wskazane miejsce - za dodatkową opłatą.

Mieszkamy poza Łodzią, ale chcemy kwiaty do ślubu od PARVIFLORY. My nie widzimy w tym żadnego problemu. Dowieziemy kwiaty w każde miejsce w Polsce! Nasze bukiety powędrowały m. in. do Piotrkowa Trybunalskiego, Rawy Mazowieckiej, Unewla, Zgierza, Pabianic, Strykowa, Tuszyna, Mińska Mazowieckiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Zakopanego, Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego. Jeden z bukietów pojechał nawet do Francji, a inny - poleciał na Maltę! Jak widać - odległość nie stanowi dla nas najmniejszego problemu! Koszty dowozu to koszty paliwa.

A co z rozliczeniem? W momencie podpisania Umowy sporządzonej na podstawie Formularza Zamówienia ustalamy wysokość kwoty zaliczki (40-80% całkowitej kwoty), którą przyjmujemy w gotówce lub przelewem na nasze konto. Pozostała kwota zostaje dopłacona w momencie odbioru kwiatów.

Dane do przelewu w zakładce KONTAKT.Nasze przykładowe realizacje:

Wiązanki ślubne i biżuteria kwiatowa

Dekoracje samochodów

Dekoracje kościoła 

Dekoracje sali weselnej

Dodatki ślubne

Wianki ślubne


Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.